درباره کاراماشین آرنا :
شرکت کارا ماشین آرنا با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه ماشین آلات و لیفتراک و همچنین آگاهی از نیاز تولیدکنندگان و صنعتگران ایرانی به جابجایی و حمل محصولات خود ، پس از انجام بررسی های همه جانبه در خصوص شرکت های سازنده لیفتراک و تجهیزات انبارداری در کشورهای صاحب علم و تکنولوژی ،مفتخر به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش از کمپانی بزرگ کایون-بائولی (kion-Baoli) میباشد.
شرکت کارا ماشین آرنا قادر به تامین و ارائه لیفتراک های دیزل ، دوگانه سوز و برقی و همچنین تجهیزات انبارداری در تناژهای مختلف و با توجه به نیاز متقضیان میباشد.

و هم چنین با توجه به افزایش روزانه مصرف بتن در عمران و شهرسازی و به تبع آن نیاز به تولیدات بیشتر و با کیفیت محصولات بتنی در سال های اخیر ، کارخانجات ماشین سازی داخلی و خارجی اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات تولید قطعات و محصولات بتنی از قبیل انواع بلوک ساختمانی ، کفپوش بتنی و جدول خیابانی نموده اند .اما تعداد محدودی از کمپانی ها موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات بتنی ، با کیفیت محصول مطلوب و استاندارد شده اند . کمپانی ZENITH   آلمان و QGM چین از بزرگترین و قدیمی ترین کارخانجات تولید ماشین آلات بتنی در دنیا می باشند که در سال های اخیر با تشکیل جوین ونچر QGM-ZENITH تبدیل به بزرگترین و قدرتمندترین کارخانه تولید ماشین آلات بتنی در دنیا شده اند و شرکت کارا ماشین آرنا به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی در ایران آماده ارائه انواع ماشین آلات بتنی به متقاضیان می باشد.


درباره کایون و بائولی :
گروه کایون در کشور آلمان متشکل از شش کمپانی OM ، Fenvick ، Baoli ، STILL ، Linde و Voltas  تاسیس و با ارائه محصولات وخدمات در زمینه لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در اروپا و جهان نامی مطرح و شناخته شده میباشد.
گروه کایون دومین تولید کننده بزرگ لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در اروپا می باشد.و هم چنین رهبری این بازار را در اروپا برعهده دارد.
کمپانی های STIIL  . Linde  و Baoli در سراسر دنیا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین لیفتراک ها و تجهیزات انبارداری دربین صنعتگران بزرگ دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار میباشند.
کمپانی های Fenvick  در فرانسه ، OM در ایتالیا و Voltas در هند ، دارای بیشترین تولید و برترین کیفیت در بین رقبای خود می باشند.

کمپانی Baoli   به عنوان یکی از اعضای گروه کایون در ضمینه تولید و ارائه خدمات لیفتراک و تکنولوژی انبار داری توسط گروه کایون درنزدیکی شهر شانگهای تاسیس و مدیریت می شود.
کمپانی Baoli  تولید کننده انواع لیفتراک های دیزل ، دوگانه سوز ، برقی و هم چنین انواع استاکر ریچ تراک و جک پالت و یدک کش در تناژهای مختلف می باشد.
کمپانی Baoli توانسته با ارائه محصولات باکیفیت که دارای استانداردهای روز دنیا میباشند و همچنین ارائه خدمات گسترده ، صنعتگران را در کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری یاری نماید و توجه بسیاری از صنعتگران را در سراسر دنیا به خود معطوف سازد.

چشم انداز کارا ماشین آرنا :
ما برآنیم تا با ارائه محصولات استاندارد و با کیفیت و انجام خدمات پس از فروش گسترده درسراسر ایران و همچین با بکارگیری نیروی انسانی کارآمد و متخصص ،صنعتگران عزیز ایرانی را درانجام هرچه بهترکارهایشان یاری رسانیم.
واز خداوند متعال خواهانیم که مار را در رسیدن به این هدف حمایت نماید.

خدمات پس از فروش :
شرکت کارا ماشین آرنا در راستای نیاز مشتری به خدمات پس از فروش و در جهت جلب رضایت مشتری های خود اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش نموده است.
برنامه ریزی های دقیق جهت ارائه خدمات و انجام سرویس های دوره ای در محل کار دستگاه ، مشتریان شرکت را در استفاده بهینه از لیفتراک هایی که در اختیار دارند ، یاری میرسانند.
شرکت کارا ماشین آرنا ، به پشتوانه دانش فنی و استفاده از متخصصان با تجربه و همچنین ابزارآلات پیشرفته در واحد خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مرکزی، قادربه ارائه خدمات با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت در سراسر ایران میباشد.
کلیه لیفتراک ها و ماشین آلات ارائه شده توسط شرکت کارا ماشین آرنا دارای مدت زمان مشخص گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش ( وارانتی ) میباشند ،که برمبنای قرارداد امضا شده ، لازم الاجرا میباشد.

واحد تامین قطعات :
نظر به اهمیت استفاده از قطعات یدکی با کیفیت و همچنین ارائه خدمات و گارانتی محصولات ، شرکت کارا ماشین آرنا به عنوان نماینده انحصاری لیفتراک های کایون - بائولی ،اقدام به سفارش گذاری و واردات قطعات یدکی نموده است . چرا که تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان خود را  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اولویت کار خود قرار داده است.آدرس دفتر  مرکزی:‌ تهران، خیابان قزوین، بعد از دوراهی قپان، خیابان حسینی، خیابان درویش، پلاک ۱۱۹   کدپستی: 1357854884   تلفکس: 56071024-021

آدرس دفتر خدمات پس از فروش: تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، جنب متروی نعمت آباد، پلاک 662   تلفن تماس: 7-55888826-021

ایمیل:  sales@karamachinery.com 
اینستاگرام: www.instagram.com/karamachinery 
تلگرام: www.t.me/karamachineryforklift