برترین تولید کننده های لیفتراک در دنیا

 لیفتراک ها یک عامل حیاتی در هر انبار هستند. لیفتراک به تیم شما اجازه می دهد تا به سرعت (و با دقت) بارهای سنگین را به آسانی جابجا کنند. با این حال، یک سوال که بسیاری از مدیران انبار و مدیران زنجیره تامین دارند این است:

بهترین لیفتراک برای انبار من کدام است؟

و سوال دیگر:

به کدام تولید کننده اطمینان کنم؟

تجهیزات انبار می تواند گران باشد بنابراین باید یک لیفتراک خوب تهیه کنید زیرا محصولات معیوب یا غیرقابل اعتماد می توانند در انبار شما باعث خرابی شوند یا حتی بدتر از آن صدمات و خسارت های جبران ناپذیری ایجاد کنند.
به عنوان مثال فیلم زیر را ببینید:

 

اما، چگونه به یک تولید کننده لیفتراک اعتماد کنیم؟


یکی از راه ها این است که عملکرد تولید کننده لیفتراک را مشاهده کنید ، اکثر سازندگان تمایل دارند همکاری را در طول زمان با شما ادامه دهند پس بهترین ها را به شما ارائه میدهند.
یکی دیگر از راه ها این است که نظر مشتریان قبلی آن محصول را بررسی کنید. تولید کنندگان اجناس نامرغوب شکایات زیادی دریافت میکنند این در حالی است که تولید کنندگان قابل اعتماد نظرات مثبتی در کارنامه خود دارند.رتبه بندی تولید کنندگان لیفتراک بر اساس درآمد


 • Toyota شرکت صنعتی تویوتا - لیفتراک تویوتا (8،78 میلیارد دلار) یکه تاز همیشگی در صنعت با آپشن های متعدد برای اصناف مختلف و ظرفیت های متفاوت
 • KION گروه کایون - لیفتراک کایون (5.924 میلیارد دلار) انواع لیفتراک در ظرفیت های متفاوت (برند های  Linde Material Handling، STILL و Fenwick و BAOLI بائولی زیرشاخه برند کایون هستند)
 • Jungheinrich یوهانریش - لیفتراک یوهانریش (4.25  میلیارد دلار) انواع لیفتراک برقی را برای نیازهای مختلف ارائه می دهد.
 • Mitsubishi Logisnext Co شرکت میتسوبیشی لیفتراک میتسوبیشی (3.7 میلیارد دلار) انواع لیفتراک های این کارخانه از خطوط تولید Mitsubishi، Unicarriers و Nichiyu تولید می شوند.
 • Crown شرکت تجهیزات کرون لیفتراک کرون (2.9 میلیارد دلار) این شرکت گزینه های مختلف برای لیفتراک های جدید، لیفتراک کارکرده و لیفتراک دست دوم و اجاره لیفتراک ارائه می دهد.
 • Hyster هایستر لیفتراک هایستر (2.9  میلیارد دلار) به گفته وب سایت خود این شرکت، "برآورد شده است 830،000 لیفتراک هیستر و Yale در حال کار در سراسر جهان وجود دارند".
 • Heli شرکت هلی لیفتراک هلی (1،28  میلیارد دلار) طیف وسیعی از لیفتراک و دیگر تجهیزات انبارداری را برای جابجایی بارهای سنگین ارائه می دهد.
 • Komatsu شرکت کوماتسو لیفتراک کوماتسو  (1.21  میلیارد دلار) طیف وسیعی از لیفتراک های دیزل، برقی و دوگانه سوز در محصولات خود ارائه میدهد.
 • Hangcha شرکت هانگچا لیفتراک هانگچا (1.07 میلیارد دلار) دارای لیفتراک های برقی و لیفتراک های الکتریکی در سه و چهار چرخ است.
 • Clark شرکت کلارک لیفتراک کلارک (781 میلیون دلار) لیفتراک های قابل توجه این برند شامل لیفتراک سری S و سری GEX هستند.

 

 

برندهای بالا لیست برترین ها بر اساس درآمد بودند، حال ببینیم کدامیک از دیدگاه کاربران برترین تولید کننده لیفتراک محسوب میشوند:

 بهترین لیفتراک ها بر اساس امتیاز دهی مشتریان


وبسایت ranker یک نظرسنجی از بیش از 1000 نفر را برای رتبه بندی برند های لیفتراک بر روی مشتریان این صنعت و انبارداران انجام داد.
بر اساس نتایج نظرسنجی (که در تاریخ 16 ژوئیه 2018 صورت گرفت)، 10 برند تجاری مشهور عبارتند از:

 1. Toyota لیفتراک تویوتا
 2. لیفتراک کایون Kion - لیفتراک لینده Linde - بائولی Baoli - اشتیل Still
 3. Caterpillar لیفتراک کاترپیلار که با کارخانه میتسوبیشی Mitsubishi همکاری میکند
 4. Hyster-Yale Materials Handling Inc لیفتراک هایستر
 5. Bobcat Company لیفتراک بابکت
 6. CASE لیفتراک کیس
 7. Clark Material Handling لیفتراک کلارک
 8. Nissan Motor Manufacturing UK لیفتراک نیسان
 9. Komatsu لیفتراک کوماتسو
 10. AB Volvo لیفتراک ولو ( وولو )

 


مهم است که توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت های موجود در این لیست مشابه لیست قبلی هستند و یا جزو شرکت های زیر مجموعه آن ها هستند.
این آمار قابلیت اطمینان به یک تولید کننده و برند لیفتراک و همچنین خدمات ارائه شده توسط هر یک از آن ها را روشن تر میکند و در نتیجه تصمیم گیری را برایتان آسان تر خواهد کرد. این رتبه بندی ها به شما این امکان را می دهد که انتظار خود را از لیفتراکی که میخرید کاملا بدانید و با اطمینان بیشتری لیفتراک خرید کنید.
در آخر چه کسی بهترین لیفتراک را تولید میکند؟
با ترکیب این دو لیست، می توان یک لیست از بزرگترین تولید کنندگان لیفتراک با امتیاز بالا ایجاد کنید.
البته اگر شما به دنبال یک لیفتراک با کیفیت بالا برای استفاده در مرکز توزیع یا انبار خود هستید، پرسیدن نظرات و پیشنهادات دیگران هیچ آسیبی به شما نمی رساند.
به عنوان مثال، انبارداران و مراکز توزیع در منطقه شما احتمالا تجربه های شخصی خوبی دارند و می توانند توصیه های کاملی ارائه دهند.