خـدمـات مشـتریـان


1 – خدمات مشاوره پیش از خرید:

با توجه به تنوع محصولات انبارداری از قبیل انواع لیفتراک، استاکر، ریچ تراک، جک پالت و ... سازمان ها و مدیران مربوطه برای مناسب ترین انتخاب، نیازمند دسترسی به اطلاعات بازار و طبیعتا محصولات و خدمات در این حوزه می باشند.
در این خصوص تیم مشاوره شرکت کارا ماشین متشکل از کارشناسان و تکنسین های فنی، خدماتی رایگان با عنوان خدمات مشاوره پیش از خرید را به صورت تلفنی و یا حضوری به مشتریان عزیز ارائه می‌نمایند که با شناسایی دقیق نیازمندی های تحلیلی سازمان مشتری بر اساس: محیط کاری، نوع و تناژ بار و ... نیاز مشتری شناسایی و مناسب ترین محصول از لحاظ کارایی و جنبه اقتصادی به ایشان پیشنهاد می گردد.
چنانچه مشاهده می شود، مشاوره پیش از خرید به نحوی شفاف و عملی به مشتریان ارائه گردیده است که سازمانی که درخواست لیفتراک با قیمت تقریبی 100 میلیون تومان داشته است پس از مشاوره صورت گرفته، استاکر با قیمت تقریبی 30 میلیون تومان را خریده نموده اند.

                                               

 

2 – خدمات پس از خرید:
شرکت کارا ماشین آرنا در راستای ایجاد ارتباط مستمر و حفظ مشتریان عزیز خود به پشتوانه دانش فنی متخصصان با تجربه و همچنین ابزارآلات پیشرفته اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش کرده است.
وظایف این واحد شامل:
تحویل وراه اندازی دستگاه در سایت مشتری، آموزش های اپراتوری و سرویس دستگاه، انجام سرویس های دوره ای رایگان در زمان گارانتی انجام تعمییرات با کیفیت در زمان وارانتی، مستندسازی خدمات ارائه شده و ... می باشد.
کلیه لیفتراک ها و ماشین آلات ارائه شده توسط شرکت کارا ماشین آرنا دارای مدت زمان مشخص گارانتی و  همچنین وارانتی  می باشند.  که بر مبنای قرارداد، امضا شده، لازم الاجرا می باشد.

                                

3 – واحد تامین قطعات یدکی:
نظر به اهمیت ارائه قطعات یدکی  با کیفیت و دارای ضمانت معتبر، شرکت کارا ماشین آرنا را بر آن داشت  تا سفارش گزاری و تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان  عزیز خود را از کمپانی مادر و بر اساس استانداردها و روش های نوین سفارش گزاری و شارژ انبار صورت دهد.
علاوه بر این، این شرکت در جهت تامین و ارائه قطعات کلیه لیفتراک های موجود در بازار ایران اقدام به راه اندازی فروشگاه قطعات یدکی لیفتراک نیز نموده است.

4 – واحد مهندسی نگهداری و تعمییرات:
این واحد با هدف ارائه سرویس و نگداری انواع لیفتراک موجود در کشور عزیزمان ایران، راه اندازی و در حال حاضر علاوه بر انعقاد قرارداد نگهداری و تعمیرات با بسیاری از شرکت های معتبر در خصوص بازسازی و نوسازی لیفتراک های فرسوده نیز فعالیت چشمگیری داشته است.