لیفتراک ، لیست قیمت لیفتراک ، خرید و فروش لیفتراک


لیفتراک ، قیمت لیفتراک ، خرید لیفتراک ، فروش لیفتراک ، لیست قیمت لیفتراک ، لیفتراک دست دوم : یکی از کاربردی ترین وسیله های جابجایی کالا لیفتراک است .
شرکت کارا ماشین آرنا با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه ماشین آلات و لیفتراک و همچنین آگاهی از نیاز تولیدکنندگان و صنعتگران ایرانی به جابجایی و حمل محصولات خود ، پس از انجام بررسی های همه جانبه در خصوص شرکت های سازنده لیفتراک و تجهیزات انبارداری در کشورهای صاحب علم و تکنولوژی ،مفتخر به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش از کمپانی بزرگ کایون-بائولی (kion-Baoli) میباشد.

درباره Kion و Baoli
گروه کایون در کشور آلمان متشکل از شش کمپانی OM ، Fenvick ، Baoli ، STILL ، Linde و Voltas  تاسیس و با ارائه محصولات وخدمات در زمینه لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در اروپا و جهان نامی مطرح و شناخته شده میباشد.
گروه کایون دومین تولید کننده بزرگ لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در اروپا می باشد.و هم چنین رهبری این بازار را در اروپا برعهده دارد.

کمپانی Baoli به عنوان یکی از اعضای گروه کایون در ضمینه تولید و ارائه خدمات لیفتراک و تکنولوژی انبار داری توسط گروه کایون درنزدیکی شهر شانگهای تاسیس و مدیریت می شود.
کمپانی Baoli  تولید کننده انواع لیفتراک های دیزل ، دوگانه سوز ، برقی و هم چنین انواع استاکر ریچ تراک و جک پالت و یدک کش در تناژهای مختلف می باشد.


 

همین حالا تماس بگیرید: 53149 - 021