هفدهمین نمایشگاه چوب و یراق آلات با حضور پر رنگ کارا ماشین آرنا برگزار خواهد شد

هفدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات و ماشین آلات ، چوب ، تجهیزات و صنایع وابسته از 13 الی 16 بهمن ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه با حضور تولید کنندگان، وارد کنندگان، متخصصین و فعالان اقتصادی این صنعت به عنوان یک رویداد اقتصادی برجسته در سطح کشور به حساب می آید. این نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید کنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری و ... همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی – تبلیغاتی می تواند بهره وری و بازخورد مطلوبتر را برای شرکت کنندگان فراهم سازد.
گفتنی است شرکت کارا ماشین آرنا نماینده انحصاری کمپانی Baoli (کایون- بائولی) در ایران، با حضور 
در سالن 38B این نمایشگاه همانند همیشه آمادگی خود را جهت ارائه انواع لیفتراک دیزل ،  لیفتراک دوگانه سوز ، لیفتراک برقی ، استاکر و پالت تراک برقی و همچنین انجام خدمات تخصصی در زمینه تعمیر و نگهداری و تامین قطعات انواع برندهای لیفتراک موجود در بازار ایران اعلام می‌نماید.
کارا ماشین آرنا با سابقه طولانی در ارائه لیفتراک به صنعت چوب و MDF ، توانسته است نیاز این صنعت را به خوبی شناسایی و لیفتراک مورد نیاز حاضرین آن صنعت را تامین نماید.
لیفتراک های 4 تن دیزل ، لیفتراک 5 تن دیزل و لیفتراک 7 تن دیزل که به علت ابعاد MDF های موجود در بازار بهتر است با لاستیک دوبل در جلو و شاخک های بلند 180 ارائه گردد، در نمایشگاه آماده تحویل به مشتریان گرامی می باشد.
حضور مشتریان قبلی و مشتریان جدید کنار هم در غرفه کارا ماشین آرنا نقطه قوتی است که میتواند تصمیم گیری را برای مشتریان جدید جهت همکاری با این شرکت آسان نماید.

توسط : admin | تاریخ : 1397/11/02 | نظرات