درباره کاراماشین آرنا

شرکت کارا ماشین آرنا با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه ماشین آلات و لیفتراک و همچنین آگاهی از نیاز تولیدکنندگان و صنعتگران ایرانی به جابجایی و حمل محصولات خود ، پس از انجام بررسی های همه جانبه در خصوص شرکت های سازنده لیفتراک و تجهیزات انبارداری در کشورهای صاحب علم و تکنولوژی ،مفتخر به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش از کمپانی بزرگ کایون-بائولی (kion-Baoli) میباشد.
شرکت کارا ماشین آرنا قادر به تامین و ارائه لیفتراک های دیزل ، دوگانه سوز و برقی و همچنین تجهیزات انبارداری در تناژهای مختلف و با توجه به نیاز متقضیان میباشد.
و هم چنین با توجه به افزایش روزانه مصرف بتن در عمران و شهرسازی و به تبع آن نیاز به تولیدات بیشتر و با کیفیت محصولات بتنی در سال های اخیر ، کارخانجات ماشین سازی داخلی و خارجی اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات تولید قطعات و محصولات بتنی از قبیل انواع بلوک ساختمانی ، کفپوش بتنی و جدول خیابانی نموده اند .اما تعداد محدودی از کمپانی ها موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات بتنی ، با کیفیت محصول مطلوب و استاندارد شده اند . کمپانی ZENITH   آلمان و QGM چین از بزرگترین و قدیمی ترین کارخانجات تولید ماشین آلات بتنی در دنیا می باشند که در سال های اخیر با تشکیل جوین ونچر QGM-ZENITH تبدیل به بزرگترین و قدرتمندترین کارخانه تولید ماشین آلات بتنی در دنیا شده اند و شرکت کارا ماشین آرنا به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی در ایران آماده ارائه انواع ماشین آلات بتنی به متقاضیان می باشد.

درباره کایون و بائولی

گروه کایون در کشور آلمان متشکل از شش کمپانی OM ، Fenvick ، Baoli ، STILL ، Linde و Voltas  تاسیس و با ارائه محصولات وخدمات در زمینه لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در اروپا و جهان نامی مطرح و شناخته شده میباشد.
گروه کایون دومین تولید کننده بزرگ لیفتراک و ماشین آلات انبارداری در اروپا می باشد.و هم چنین رهبری این بازار را در اروپا برعهده دارد.
کمپانی های STIIL  . Linde  و Baoli در سراسر دنیا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین لیفتراک ها و تجهیزات انبارداری دربین صنعتگران بزرگ دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار میباشند.
کمپانی های Fenvick  در فرانسه ، OM در ایتالیا و Voltas در هند ، دارای بیشترین تولید و برترین کیفیت در بین رقبای خود می باشند.

کمپانی Baoli   به عنوان یکی از اعضای گروه کایون در ضمینه تولید و ارائه خدمات لیفتراک و تکنولوژی انبار داری توسط گروه کایون درنزدیکی شهر شانگهای تاسیس و مدیریت می شود.
کمپانی Baoli  تولید کننده انواع لیفتراک های دیزل ، دوگانه سوز ، برقی و هم چنین انواع استاکر ریچ تراک و جک پالت و یدک کش در تناژهای مختلف می باشد.
کمپانی Baoli توانسته با ارائه محصولات باکیفیت که دارای استانداردهای روز دنیا میباشند و همچنین ارائه خدمات گسترده ، صنعتگران را در کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری یاری نماید و توجه بسیاری از صنعتگران را در سراسر دنیا به خود معطوف سازد.

چشم انداز کارا ماشین آرنا

ما برآنیم تا با ارائه محصولات استاندارد و با کیفیت و انجام خدمات پس از فروش گسترده درسراسر ایران و همچین با بکارگیری نیروی انسانی کارآمد و متخصص ،صنعتگران عزیز ایرانی را درانجام هرچه بهترکارهایشان یاری رسانیم.
واز خداوند متعال خواهانیم که مار را در رسیدن به این هدف حمایت نماید.

خدمات پس از فروش

شرکت کارا ماشین آرنا در راستای نیاز مشتری به خدمات پس از فروش و در جهت جلب رضایت مشتری های خود اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش نموده است.
برنامه ریزی های دقیق جهت ارائه خدمات و انجام سرویس های دوره ای در محل کار دستگاه ، مشتریان شرکت را در استفاده بهینه از لیفتراک هایی که در اختیار دارند ، یاری میرسانند.
شرکت کارا ماشین آرنا ، به پشتوانه دانش فنی و استفاده از متخصصان با تجربه و همچنین ابزارآلات پیشرفته در واحد خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مرکزی، قادربه ارائه خدمات با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت در سراسر ایران میباشد.
کلیه لیفتراک ها و ماشین آلات ارائه شده توسط شرکت کارا ماشین آرنا دارای مدت زمان مشخص گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش ( وارانتی ) میباشند ،که برمبنای قرارداد امضا شده ، لازم الاجرا میباشد.

واحد تامین قطعات

نظر به اهمیت استفاده از قطعات یدکی با کیفیت و همچنین ارائه خدمات و گارانتی محصولات ، شرکت کارا ماشین آرنا به عنوان نماینده انحصاری لیفتراک های کایون - بائولی ،اقدام به سفارش گذاری و واردات قطعات یدکی نموده است . چرا که تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان خود را  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اولویت کار خود قرار داده است.