نمایشگاه صنعت
یکی از بزرگترین رخداد های علمی – بازرگانی کشور است که با حضور جمعی از صنعت گران داخلی و خارجی هر ساله برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی صنعت با حضور برند های خارجی از کشور هایی نظیر چین، فرانسه، آلمان، هند، ایتالیا،... و شرکت های داخلی فعال در عرصه صنعت، از ۲۱ مهرماه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. بازدید کنندگان، شرکت کنندگان و برگزار کنندگاه، سه رکن اصلی برگزاری نمایشگاه ها هستند که امیدواریم هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت مانند دوره های قبلی خود مورد توجه و استقبال شما سروران قرار گیرد.

ستاد برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت

شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو یکی از با سابقه ترین واحد های برگزار کننده نمایشگاه صنعت و صنایع وابسته در تراز بین المللی در ایران است که این فعالیت را از سال ۱۳۶۸ در ای حوزه آغاز کرده است. این شرکت وابسته به بازرگانی ایدرو، عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران است.

هدف از برگزاری نمایشگاه چیست؟

بنا به بیانات رهبر معظم انقلاب ‍پیرو سند چشم انداز بیست ساله کشور و همچنین دورنمای ۱۴۰۴ و ا توجه به طرح توسعه زیرساخت های صنعت کشور عزیزمان ایران، این نمایشگاه ها در صنایع مختلف علی الخصوص نمایشگاه صنعت دارای سیاست گذاری های خاصی می باشند که از مهمترین آنها عبارت اند از:
  1. حمایت از صنعت گران و تولید کنندگان داخلی
  2. ایجاد فضایی برای صنعت گران و تولید کنندگان داخلی جهت اراپه آخرین دستاورد های خود در عرصه بین المللی و برترین صنایع داخلی
  3. ایجاد فضایی کاملا تخصصی در جهت عقد قرارداد های داخلی و بین المللی و آشنایی با مدیران ارشد صنایع مرتبط
شرایط حضور در نمایشگاه چیست؟ نمایشگاه صنعت یکی از بزرگترین فرصت های ارایه تولیدات در عرصه بین الملل می باشد و به جهت گسترده بودن دامنه برگزاری نمایشگاه صنعت، تمامی صنایع اعم از تولیدی و یا وابسته امکان فعالیت در این نمایشگاه را دارند. برای حضور صنایع از تولیدات وابسته کوچک تا بسیار بزرگ، محدودیتی وجود ندارد.

کارا ماشین آرنا

شرکت کارا ماشین نمایندگی انحصاری کمپانی Kion-Baoli آلمان (تولید کننده لیفتراک، استاکر، جک پالت و سایر تجهیزات انبارداری)ِ؛ مانند سال های گذشته اقدام به عرضه ماشین آات و ادوات انبارداری خود با تخفیف هایی ویژه به مناسبت نمایشگاه صنعت کرده است. از جمله تجهیزات انبارداری ای که شامل تخفیف ویژه شده اند عبارت اند از؛ لیفتراک دیزل، لیفتراک دوگانه سوز، لیفتراک برقی، استاکر، پالت تراک، جک پالت، یدک کش، ریچتراک و الحاقیاتی نظیر: شاخک لیفتراک، دکل لیفتراک، فورک پوزیشنر، ساید شیفت، کارتن کلمپ، رول گیر، عدل گیر و بلوکگیر می باشد که این تخفیفات فقط در نمایشگاه صنعت به شما عزیزان قابل ارایه است. اگر به فکر تعویض لیفتراک دست دوم خود هستید، میتوانید در از طریق اطلاعیه ای که متعاقبا از طریق سایت https://karamachinery.com به اطلاع شما خواهد رسید، اقدام نمایید و یا می توانید با مشاورین ما از طریق سایت یا تلفن های تماس اطلاع حاصل فرمایید.

زمان برگزاری نمایشگاه صنعت

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران از تاریخ ۲۱ مهرماه ۱۳۹۷ کار خود را آغاز خواهد کرد و در طول ۴ روز تا تاریخ ۲۴ مهر ادامه دارد. مکان برگزاری نمایشگاه صنعت تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران شمال است. شرکت کارا ماشین آرنا تولید کننده انواع تجهیزات انبارداری در ایران؛ پذیرای شما سروران عزیز، همه روزه از ساعت 9 صبح لغات ۱۷ در ضلع شمالی سالن 38B خواهد بود.