30 درصد کاهش مصرف سوخت و 70 درصد کاهش آلایندگی با موتورهای WEICHAI با سیستم سوخت رسانی کامان ریل ( common rail ) :
 


 

کمپانی کایون – بائولی ( KION – BAOLI ) به تازگی با رونمایی از جدیدترین سری لیفتراک های دیزل که در آنها از موتورهای سری Wکمپانی WEICHAI بهره برده است کمک شایانی به پایین آوردن هزینه های تعمیر و نگهداری ، کاهش آلایندگی محیط زیست و راحتیاپراتورهای لیفتراک نموده است.
کمپانی WEICHAI یکی از بزرگترین تولیدکننده های موتور ، در نسل جدید موتورهای سری  w خود مانند مدل wp2.7 و wp4.1 از سیستمسوخت رسانی کامان ریل (Common rail) استفاده نموده است.. در این سیستم ها کمترین فشار 400 بار بوده که هنگام تحت بار قرارگرفتن دستگاه تا  1200 بار بالا خواهد رفت. بر خلاف سیستم های ردیفی ساده که بالاترین فشار پاشش در آن حدود 240 بار می باشد .
فشار پاشش بالاتر ، بخار شدن بهتر سوخت توسط سیستم پاشش و  بازده احتراق بیشتر را سبب می شود. در این سیستم همه انژکتورها به یک انباره مشترک ( ریل ) سوخت متصل شده اند. سوخت تحت فشار در این انباره تا ورودی انژکتورها هدایت می شوند وکنترلربا توجه به شرایط کاری دستگاه که از حسگرهای مرتبط دریافت داشته است ، میزان فشار پاشش را با استفاده از عملگرهای پمپ ( پمپچها ) تنظیم و مقدار پاشش را با تحریک یونیت انتهای سوزن ، کنترل می کند.
بدلیل افزایش فشار پاشش در این سیستم میزان مصرف سوخت بیش از 30 درصد و میزان گازهای آلاینده تا 70 درصد کاهش یافته است.